1I084 Régi hatású vegyes képkeret csomag 5 db - Képkeretek, képtartók
Ezüst képkeret
Ismeretlen iparművész - Antik keret - Velence, XVIII. század | 22. Aukció aukció / 77 tétel
Régi vágott képkeret, belső méret 42x56 cm - Vatera.hu
0E311 Vágható nyers fa képkeret - Képkeretek, képtartók | TeszVesz
Képkeret, stilizált növényi dekorral, 1900 körül - Virág Judit Galéria
Kertész Imre: Sorstalanság (többszörösen aláírt kis példányszámú ritkaság, DVD és filmes kellék melléklettel keretben)
Irtózatos árat fizettek a ledarált Banksy-képért | 24.hu
AUKCIÓS KIÁLLÍTÁS - AMIKOR GALÉRIA
Aukció - Soós Fotó
Dekoratív üvegezett képkeret gobelinnel, belső méret: 50,5x40 cm. Hátoldalán Miklós György, Bp., Nagyfuvaros u. képkeretező régi címkéjével. Éleinél és sarkaiban kissé sérült.
Boda Gallery of Art Neogrády László (1896-1962): Erdei patak aukciós
Jubileumi James Bond-aukció
Ezek voltak a hazai aukciós csúcsárak 2022-ben – I. rész - artportal.hu
Képkeret 45*60 cm - Képkeret | Galéria Savaria online piactér - Vásároljon vagy hirdessen megbízható, színvonalas felületen!
Darvas Képkeret - Mindig is szeretted volna, fiatalabb korod egyik menő film, vagy koncert plakátját kitenni a lakásod falára? Ha igen, akkor remek lehetőséget ajánlunk. A héten plakát aukció lesz, amelyen számos